Geniz Akıntısı Çözümsüz Değil

Geniz akıntısı, boğazda balgam hissi, boğaz temizleme ve gıcık öksürüğü gibi belirtileriyle yerli yersiz kişiyi güç durumda bırakabilir. Geniz akıntısı nedeni çok sayıdadır. Geniz akıntısı şikayeti olan hastaların çoğunda burun salgı işleyişinde bozukluklar ve sinüzit hastalığı belirleyebiliyoruz. Ancak aynı hastada birden fazla geniz akıntısı nedeni de olabiliyor. Bu nedenle geniz akıntısının tedavisi de hastadan hastaya değişebilir. Bu videoda Dr. Atilla Şengör geniz akıntısı nedenleri ve tedavisi üzerine ayrıntılı bilgi veriyor.

Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Bilal  Temmuz 15, 2018

  Merhaba hocam benim yaklaşık 3 4 aydır geriden boğazıma doğru akan beyaz kalın bir şekilde akan geniz akıntım var sigara kullandım 8 sene falan bırakalıda 3 4 ay oldu geniz akıntım beni acayip derecede etkiliyor bir kaç doktora gittim burnum deviasyon var dediler ufak bir kis olduğunu söylediler fakat ameliyat olursan geniz akıntın yine geçmicek dediler ilaçlar pek fayda etmiyor bu konu beni baya bir etkiliyor bunun sebebi sizce ne olabilir hocam

  cevap
  • Dr. Atilla Şengör  Temmuz 17, 2018

   Bilal Bey, 21 Mayısta buna benzer bir soru sormuşsunuz, ben de cevaplamışım. Tekrar vurgulamak gerekirse, geniz akıntısının nedeni çoğu kez burun-sinüslerdeki anatomik veya işlevsel sorunlarla ilgilidir. Burun eğriliği sıklıkla bunun tek başına nedeni değildir. Bu nedenle eğrilik ameliyatının size fayda etmeyeceği söylenmiş olabilir. Sinüslerdeki sorun teşhis ve tedavi edilirse bir sonuç alma olasılığınız yükselir. Ben özellikle bu konu üzerine yoğun çalışırım, inşallah size de fayda ederiz.

   cevap
   • Bilal  Temmuz 17, 2018

    En kısa süre içersinde yanınıza geliceğim hocam inşallah güzel bir sonuç elde ederiz

    cevap
 2. Cemil  Mart 14, 2018

  Muayene ücretleri hakkında bilgi verirseniz hocam sevinirim.
  Teşekkürler

  cevap
  • Dr. Atilla Şengör  Mart 16, 2018

   Cemil Bey, ücretlerle ilgili soruları 02123512401 i aradığınızda yanıtlarlar.

   cevap
 3. Hamit Çuhadar  Kasım 20, 2016

  Muayne ücretleri ve tedavi ücretleri nekadar SGK anlaşmanız bulunuyormu teşekkür ediyorum

  cevap
  • Dr. Atilla Şengör  Kasım 22, 2016

   Hamit Bey SKG anlaşmamız yoktur, sekreterim muayene ücretimizi eposta yoluyla size bildirecektr. Saygılarımla.

   cevap

 Yorum Ekle